Заміри і монтаж скляних перегородок
Скляні конструкції сьогодні використовуються повсюдно: перегородки в офісах, душові кабіни, огорожі для сходів та балконів та багато іншого. Вони зручні, практичні, дуже міцні, а також добре вписуються в будь-який інтер’єр. Але й виготовити якісний виріб із загартованого скла не так просто: треба не тільки використовувати для цієї мети якісний, правильно загартований матеріал, а й правильно зробити всі виміри. А після того, як конструкція буде готова – зробити монтаж. Ці процедури вимагають багатьох знань та високої кваліфікації, тому займатися вимірами та монтажем скляних конструкцій мають лише досвідчені фахівці.
Навіщо потрібні виміри та в яких випадках їх знімають двічі
Перед тим, як розпочати якісь роботи, потрібно ретельно помітити всі прорізи, висоту стель і т.д. Зазвичай це відбувається в один етап: майстер приходить і за день з’ясовує всі необхідні йому розміри. Але в деяких випадках процес розбивається на кілька етапів. Відбувається це у таких випадках:
- Якщо кріплення для скляної перегородки вбудовано у стіни. У такій ситуації фахівець вимірює двічі: до фінішної обробки. Після першого зняття мірок майстер вирішує які профілі необхідно використовувати для даної конструкції.
- Якщо вмонтовуються розсувні системи. Їхні елементи кріпляться безпосередньо до стелі, тому попередній замір необхідний, щоб з’ясувати, чи стеля перенесе подібні навантаження.
- Якщо двері-купе висуватимуться у стіну. З метою економії простору деякі дизайнери роблять скляні двері-купе такими, що засуваються як би всередину стіни. У цьому випадку виміри здійснюються ще й перед тим, як будуть встановлені коробки, в які буде засуватися перегородка. Тут все має бути відміряно дуже точно, інакше перегородка просто не зрушить з місця.
Для вимірів потрібно безліч інструментів: лазерна рулетка, лазерний нівелір, будівник площин та багато іншого. А ще, безсумнівно, потрібна велика акуратність та майстерність. Тому краще не намагатися зняти виміри самостійно, а запросити майстра.
Як відбувається монтаж скляних перегородок
Спосіб встановлення скляної перегородки безпосередньо залежить від того, стаціонарна вона чи розсувна. Розберемо стаціонарний варіант-він досить простий для розуміння.
- За допомогою виску робиться розмітка для майбутньої перегородки.
- Далі монтується профіль. Під закріплені дюбелями шини підкладається прошарок з гуми – так буде надійніше, та й шумоізоляція краще.
- Потім зверху на шини кріпляться косинці. Їх розташовують приблизно кожні півметра. Зверху на косинцях розташовуватимуться затискачі – вони будуть щільно прилягати до скла, щоб воно не “ходило” в профілях.
- Після цього встановлюється лист скла – спочатку у нижні кріплення, а потім у верхні. Затискачі затягуються, і все готове. Головне – вставити полотно дуже рівно і акуратно, без будь-яких перекосів.
З розсувними перегородками все набагато складніше: там є конектори, каретки, обмежувачі і ще багато всього. Але навіть якщо теоретично ця витівка здається вам простою, краще все-таки звернутися до майстра: при виконанні роботи він врахує такі нюанси, про існування яких ви могли не знати. До того ж, вони мають достатній досвід, знання, адже City Glass бере на роботу лише майстрів своєї справи. Тому вирішивши замовити скляні перегородки в нашій компанії послуги із вимірів скляних перегородок, ви точно не пошкодуєте.
Название | Заміри і монтаж скляних перегородок |
Артикул продукта | 00985 |
Бренд | City Glass |
Цена | от 45 у.е. |
Рейтинг | (Пока оценок нет) Loading... |
Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.