Порядок розміщення замовлення скляних перегородок

Галерея выполненных проектов

Якщо ви вирішили замовити у компанії City Glass виготовлення та монтаж скляних конструкцій – перегородок, огорож, дверей в офісах чи будинках, то потрібно знати, як це все відбувається. Не турбуйтесь, у цьому нічого складного, треба лише знати порядок розміщення замовлення.

Що потрібно зробити для оформлення замовлення

Для того щоб було зрозуміліше, як відбувається оформлення замовлення, розіб’ємо весь цей процес на кілька етапів:

 • На електронну пошту компанії City Glass треба надіслати проект, на якому вказані всі розміри, деталі. Дуже бажано, якщо у проекті буде 3D-візуалізація майбутньої конструкції. І не забувайте залишати свої контакти – ПІБ, номер телефону тощо.
 • Якщо проекту немає, треба сфотографувати місце, куди буде встановлюватися перегородка, приблизно виміряти основні параметри і докладно описати бажаний зовнішній вигляд. У цьому плані треба бути дуже уважним – навіть незначна деталь може безпосередньо впливати на вартість робіт.
 • У відповідь на вашого листа наш менеджер розрахує вартість створення проекту (якщо його немає), вартість виготовлення деталі та її монтажу, а також терміни виконання робіт.
 • Якщо вартість та терміни вас влаштували, то на основі висланої вам комерційної пропозиції між City Glass та клієнтом укладається договір, вноситься аванс за замовлення.
 • Коли аванс буде отримано, до вас приїде фахівець, який здійснить усі необхідні виміри.
 • Коли всі точні виміри є, можна зайнятися розробкою проектної документації, відповідно до якої робитимуться скляні конструкції.
 • Коли виріб готовий, його доставляють замовнику та встановлюють. Іноді перед монтажем необхідно виміряти ще раз.

Подібний алгоритм вважається найоптимальнішим і найзручнішим як для замовника, так і для виконавців.

Замовлення скляних конструкцій у компанії City Glass

Мобильные перегородки в Офисе

Раздвижные перегородки в офисе

Мобильные перегородки в квартире

Компанія City Glass намагається зробити свою роботу максимально доступною, якісною та стильною. І, звичайно, максимально спростити процедуру замовлення. Алгоритм, наведений у попередньому розділі скляних перегородок, максимально докладно описує, як усе відбувається. Але якщо щось залишилося незрозумілим, завжди можна зв’язатися з нашим фахівцем, і він дасть вам відповіді на всі пов’язані з оформленням замовлення питання. Правильно складений текст замовлення дозволить:

 • Отримати в результаті те, що ви хотіли. Чим ретельніше будуть обговорені всі деталі, тим точніше результат відповідатиме побажанням клієнта. Тому пам’ятайте, що тісне співробітництво з дизайнерами та іншими фахівцями компанії дуже важливе, у тому числі і на етапі складання замовлення.
 • Забезпечити функціональність. Це переважно стосується правильних вимірів. Якщо їх буде знято неправильно, то полотно може просто не стати на своє місце або стати криво. А якщо в конструкції є рухомі елементи, то при неправильних розрахунках та вимірах все буде дуже сумно.
 • Правильно розрахувати вартість та строки виконання робіт. Якщо в замовленні зазначені одні параметри, а за фактом вони виявляються зовсім іншими, то й фактична вартість може відрізнятися від того, що буде прописано в комерційній пропозиції. Тому вказувати все треба максимально точно і чітко, перевіряти і перевіряти ще раз.

Складання замовлення – це дуже відповідальний етап, тому важливо поставитися до нього з максимальною увагою та акуратністю. Але якщо ви скористаєтеся запропонованим алгоритмом, то ви навряд чи пропустите щось важливе.

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

 • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
 • Сб з 09.00 до 16.00
 • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен