Скляні перегородки

Галерея выполненных проектов
Скляні перегородки <b>для офісів</b>

Скляні перегородки для офісів

Використовується для розмежування простору в офісах. Відмінно пропускає світло та має звукоізоляційні властивості.

Скляні перегородки <b>для дому</b>

Скляні перегородки для дому

Міжкімнатні скляні перегородки - це сьогодення та майбутнє дизайну інтер'єру, що ідеально вписується в будь-яку обстановку.

Скляні перегородки – перегородки, призначені для розмежування простору без втрати площі. Як матеріал виступає триплекс (загартоване сікло з плівкою) або загартоване скло (витримує великі навантаження). Установка перегородок у квартирі займає близько 6-8 годин. Переваги скла: звукоізоляція, легкість у очищенні, міцність.

Міжкімнатні та офісні скляні перегородки використовують для функціонального зонування приміщень. Раніше в оздоблювальних роботах застосовували лише конструкції з гіпсокартону або фальш-стін, проте з розвитком модерністських течій у дизайні почали користуватися популярністю скляні перегородки.

Технічні характеристики

Товщина скла: 8, 10, 12мм
Висота: до 4000 мм (без несучих стійок);
до 7000мм (з несучими стійками)
Технологічні зазори
між полотнами:
між нерухомими полотнами – 1-3мм
між нерухомими полотнами та дверима – 3-5мм
нижній зазор дверей – 7-15мм
Звукоізоляція: 25-30 Дб
Види скла: Прозоре
Просвітлене
Тоноване в масі (сіре,
бронзова, синя, зелена)
Матове
Декорований
Виконання фурнітури: Матова нерж. сталь (SSS)
Полірована нерж. сталь (PSS)
Покриття під золото (Ti)
Анодований алюміній (AL)
Забарвлення за каталогом RAL
Ціна: від 100 у.о./м.кв.

Скляні перегородки: головні переваги

  1. Стійкість до навантажень та механічних пошкоджень. Після гарту скло стає дуже міцним, так що розбити його або подряпати практично неможливо.
  2. Легкість у догляді. Ідеально чисте, блискуче скло виглядає приголомшливо. І підтримувати його в такому стані дуже просто: досить час від часу мити його спеціальним засобом і натирати до блиску ганчіркою.
  3. Екологічність. Скло робиться із кварцового піску, тому такий матеріал не викликає алергії, не завдає жодної шкоди здоров’ю.

Скляні перегородки в інтер’єрі

Міжкімнатні та офісні перегородки зі скла можна купити в нашій компанії. З їх допомогою не тільки розмежовують вільний простір у приміщеннях, а й правильно налаштовують рівень перегляду та освітлення. Також ви можете вибирати тип скла в міжкімнатних перегородках. У сучасних дизайнерських рішеннях найчастіше застосовують прозорі, матові, декоровані та тоновані полотна.

Купити міжкімнатні перегородки зі скла можна вже тільки за рахунок їх хороших звукоізоляційних якостей. Високий рівень тиші забезпечується за рахунок застосування технологій багатошарового скла. Що стосується міцності матеріалу, то вона легко може бути збільшена за рахунок використання загартованого полотна. Також ми пропонуємо нашим клієнтам купити міжкімнатні скляні перегородки зі скла триплекс. Вони абсолютно безпечні та стійкі до механічних пошкоджень, тому їх можна встановлювати у будь-яких приміщеннях.

Різні варіанти конструкції

  • Каркас. Конструкції виготовляють із алюмінієвого каркасу, який застосовують для закріплення скляних панелей. Зазвичай використовується два варіанти скління: одинарний та подвійний. Другий варіант застосовується для якіснішої звукоізоляції.
  • Цілісне скло. Подібна технологія передбачає щільне скріплення скляного полотна один до одного та фіксацію профілів по периметру. Люди замовляють скляні перегородки із цільним каркасом для того, щоб забезпечити максимальний рівень освітленості в кімнатах.

 

Варіанти скляних перегородок:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
цільноскляні
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
каркасні
комбинированыекомбіновані

Ціна скляних перегородок є вагомою перевагою для підприємців, які мають намір перепланувати офісний простір. У нашій компанії можна замовити скляні перегородки для офісу та створити велику кількість незалежних робочих місць, максимально раціонально розподіливши вільний простір у приміщенні. Крім того, природне освітлення в робочій зоні дуже позитивно впливає на продуктивність усіх співробітників. Тому скляні перегородки в Одесі купують набагато частіше ніж конструкції з металу або гіпсокартону. Також використовуються безкаркасні перегородки.


Скляні перегородки в офісі

Для максимально ефективного розподілу простору у великому приміщенні останнім часом широко використовуються скляні перегородки в офісі. Наша компанія готова запропонувати вам широкий вибір різноманітних варіантів офісних перегородок, що повністю задовольняють ваші потреби та побажання. Є кілька видів офісних перегородок:

стационарная алюминевая перегородкаСтаціонарні алюмінієві перегородки
unnamedЦілісноскляні перегородки
Мобильная офисная перегородкаМобільні офісні перегородки
Раздвижные и складные перегородкиРозсувні та складні перегородки

Яке скло використовується?

Для цього можна використовувати матове чи прозоре скло необхідних розмірів. Матові конструкції використовуються у тому випадку, якщо необхідно створити закрите робоче місце, щоб співробітника нічого не відволікало. Скляні перегородки в офісі можуть бути виконані як з одинарного скла, і зі склопакета. У будь-якому випадку використовується загартоване скло, яке здатне витримати суттєві механічні навантаження.

Крім того, у ряді випадків скло додатково покривається спеціальною захисною плівкою, яка дозволяє виключити отримання травм та перешкоджати ушкодженням перегородок. Для створення стійок, що утримують скло, найчастіше використовується алюмінієвий профіль та гумові ущільнювачі.
Залежно від ваших уподобань та умов застосування скляні перегородки можуть бути як високими до стелі, так і мати необхідну висоту, залежно від розробленого дизайн-проекту. У нашій компанії можна замовити як прозорі, і тоновані перегородки.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримуєте впевненість, що всі виміри будуть зняті належним чином, в процесі виготовлення будуть використовуватися високоякісні матеріали та фурнітура. Зрештою, ви отримаєте конструкцію, встановлену належним чином без дефектів і недоліків.
Це дозволить вам заощадити власний час та сили, оскільки не доведеться самостійно знімати виміри, робити замовлення та надалі займатися вирішенням питань встановлення. У такому разі немає жодної впевненості в тому, що кінцевий результат вас порадує, буде таким, як планувалося спочатку. Замовляючи проведення необхідних робіт у комплексі, вирішенням усіх ключових завдань займатимуться кваліфіковані та досвідчені фахівці.


Скляні перегородки у квартирі

Багатьох людей не влаштовує планування їхніх квартир, оскільки воно є невдалим. Робити капітальне перепланування – складний, трудомісткий і дуже дорогий процес, який не всім по кишені. Вирішити цю проблему зможуть скляні перегородки у квартирі, які стали дуже популярними останні кілька років.
Завдяки цим конструкціям кожен власник житла зможе самостійно організувати наявний внутрішній простір, досягнувши необхідний кінцевий результат. Такі елементи оформлення інтер’єру широко використовуються останнім часом.

Можливі варіанти скляних перегородок

Спочатку скло використовували для обробки інтер’єрів класу люкс, офісів. Завдяки використанню перегородок зі скла у дизайні сучасних приміщень можна наповнити своє житло стилем, оригінальністю, якісним природним освітленням.

Характеристики скла

Скло не є тендітним, як багато хто може подумати. Використання передових технологій у процесі виготовлення скла дає можливість наділити його високою міцністю, безпекою застосування у різноманітних умовах.Качественная фурнитура обеспечивает надежность всех создаваемых конструкций.
Скляні перегородки в квартирі можуть бути як стаціонарними, так і рухливими, мати розсувну конструкцію. Найчастіше перевага надається нерухомим елементам. Для виготовлення таких конструкцій використовується високоякісне загартоване скло. Для його безпеки кромка полірується. Всі елементи встановлюються і кріпляться до підлоги, простінків, стін та стелі. Для цього використовується спеціальна фурнітура кріплення. Перегородка виходить цілком статичною, проте за потреби додатково можна встановити скляні двері.

Монтаж скляних перегородок у квартирі

Створювані мобільні конструкції не потребують кріплення до стін та стелі. Для їх монтажу застосовують спеціальні затискні профілі, в яких фіксуються розсувні скляні перегородки.
Для надання конструкції необхідної жорсткості можуть додатково використовуватися спеціальні опори. Завдяки цьому конструкції виходять такими ж стійкими, як і стаціонарні аналоги. Якщо ви бажаєте замовити та встановити у себе вдома якісні скляні перегородки у квартирі, ми зможемо вам допомогти.
Наші фахівці зможуть взяти на себе проектування, виготовлення та монтаж скляних конструкцій будь-якої складності, використовуючи високоякісні матеріали та фурнітуру. Це дозволить повністю задовольнити запити та побажання найвибагливіших замовників.

Більшість сучасних інтер’єрів вимагають проведення перепланування чи зонування приміщення для раціональнішого використання внутрішнього простору. Щоб зробити це, достатньо використати скляні перегородки для кухні. З їхньою допомогою можна буде відокремити зону приготування їжі від їдальні, зали, вітальні.
600-sq-ft-apartment-tel-aviv_1

Перегородки у дизайні інтер’єру

Такий дизайнерський прийом користується високою популярністю останнім часом. Особливо часто можна зустріти скляні перегородки на кухні, оскільки цей матеріал має масу корисних властивостей. Сьогодні без скляних елементів складно уявити будь-який сучасний інтер’єр.
Спочатку з нього почали випускати міжкімнатні двері, меблеві фасади. Саме цей етап став доленосним. Після цього перегородка між кухнею та залом, виконані зі скла, стали звичним елементом у сучасних інтер’єрах.

Перегородки для кухні – це відмінне та мобільне рішення, за допомогою якого одне приміщення великої площі можна розділити на дві функціональні зони, досягти необхідний дизайнерський ефект. Зазвичай міжкімнатна перегородка має висоту від підлоги до стелі, що дозволяє візуально та функціонально ділити приміщення.
стеклянная шахта лифта
Дуже часто скляні перегородки між кухнею та вітальнею можна зустріти у квартирах, що мають сучасне планування, квартирах-студіях, де вітальня та кухня – це одна кімната. Такий вибір матеріалу виконання обумовлений тим, що в закритому положенні скло не розділяє приміщення, при цьому воно ефективно справляється із захистом простору вітальні від запаху та шуму, які могли б потрапити з кухні.
Крім того, через те, що на кухні постійно готується їжа, не завжди порядок, за допомогою розсувної скляної перегородки можна приховати непотрібне від сторонніх поглядів, щоб не почуватися ніяково під час прийому гостей.
Також перегородки кухня-вітальня доречно виглядатиме в тому випадку, якщо необхідно буде трансформувати вітальню в спальню. Це дозволить зонувати простір та облаштувати комфортне спальне місце. Щоб зрозуміти, наскільки ефективні та практичні такі інтер’єрні рішення, достатньо подивитись на фото перегородок для кухні вже готових приміщень. Це дозволить відразу зрозуміти, як можна буде перетворити своє житло, зробити його більш ергономічним, функціональним та сучасним, уникнувши капітального перепланування.

Фото скляних перегородок:

стекло в офисе

перегородки в офисе из стекла

 

 

small-flat-in-stockholm-bedroom-transparent-walls1

designrulz-apartment-8

стеклянные перегородки в офисе

Відео – розсувні скляні перегородки (кухня-вітальня)

Название Скляні перегородки
Міжкімнатні та офісні скляні перегородки використовують для функціонального зонування приміщень. З їх допомогою не тільки розмежовують вільний простір у приміщеннях, а й правильно налаштовують рівень перегляду та освітлення. Виготовляють із матового або прозорого скла необхідних розмірів. Скляні перегородки
Артикул продукта 2201
Бренд City Glass
Цена от 100 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (22 оценок, среднее: 3,95 из 5)
Loading...

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Галерея выполненного проекта:

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен