Прозоре скло

Галерея выполненных проектов

Перевага прозорого скла

Прозоре скло активно застосовується під час проведення різноманітних будівельно-оздоблювальних робіт. Найчастіше його використовують для скління фасадів та створення перегородок. Особливо часто останнім часом можна зустріти фасади сучасних будівель, які повністю засклені.
Це не тільки виглядає досить красиво, але й має цілу низку переваг. По-перше, скло, це функціональний і невибагливий у догляді матеріал, який має тривалий термін служби. По-друге, завдяки використанню високоякісної сировини та інноваційних виробничих технологій можна створити конструкції різної складності.

Догляд за склом

Велика площа скління дозволяє забезпечити приміщення достатнім природним освітленням. Також прозоре скло відрізняється високою пожежною безпекою та корозійною стійкістю. Крім того, сьогодні можна створювати скляні вироби зігнутої форми.
Завдяки цьому сьогодні дуже часто можна зустріти гнуті скляні фасади, що відкривають панорамний вигляд з середини будівлі. Такі конструкції також чудово виглядають зовні. Це дозволяє візуально зменшити розміри будівлі та при цьому збільшити внутрішню площу будівлі.
Ще однією перевагою великої площі скління фасаду є економія не лише на штучному освітленні, а й на опаленні, кондиціонуванні приміщень. Щоб скляна конструкція мала бездоганний вигляд, її достатньо мити не частіше ніж один раз на рік. Якщо у вас виникла потреба купити прозоре скло, створити з його допомогою певну конструкцію, то вам рекомендується звернутися за допомогою до нашої компанії, яка має величезний досвід роботи у цій сфері.

душевая кабина

Як замовити прозоре скло в Одесі?

Ми готові вам прийти на допомогу. Наша компанія пропонує своїм клієнтам виключно високоякісну продукцію та професійні послуги, що відповідають найвищим профільним стандартам. Багаторічний досвід роботи у цій сфері гарантує задоволення запитів та побажань найвибагливіших замовників.

Маючи величезні знання, унікальний досвід, численні реалізовані проекти, ми зможемо запропонувати вам унікальне вирішення вашого питання за найбільш привабливою і доступною ціною, яке буде служити протягом тривалого часу, не вимагаючи особливого догляду.
Дивіться також тоноване скло.

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен