Тоноване скло

Галерея выполненных проектов

Тоноване скло – це скло, пофарбоване в один тон. Крізь нього видно, що відбувається довкола. Забарвлення можна досягти кількома методами. Достатньо поширеним на сьогодні є скло, тоноване в масі.

Технології виготовлення тонованого скла

Це означає, що коли його плавили в печі, в сировину були додані спеціальні пігменти в потрібних пропорціях. Переважно це бронзове (коричневе), графітове (сіре), зелене чи синє скло. Ці кольори можуть бути різних відтінків, які залежать від хімічного складу скла, і, як результат, на виході виходить різна пропускна здатність для ультрафіолетових променів.
Інтенсивність (насиченість) кольору скла прямо пропорційно залежить від товщини скла – чим скло товще, тим воно темніше. Тобто, якщо з однієї скломаси виготовлять тоноване в масі скло – 4мм і 10мм, 4-міліметрове буде, очевидно, світліше, ніж 10-міліметрове.
Перевагою цього скла є те, що у разі появи дрібних подряпин, на ньому вони будуть малопомітними, тому що вся скломаса є одного кольору. Також його колір зберігається протягом усього терміну служби скла.
Тонированное стекло в офисе

Технологія плавлення скла практично однакова, тільки листове тоноване скло виливають на ідеально рівну поверхню з розплавленого металу. Також до переваг тонованого у масі скла можна віднести ціну. Вона дешевша за скло тонованого на поверхні, колір якому надається за допомогою металізованого напилення на звичайне віконне прозоре скло.

Тоноване скло в інтер’єрі

Наступним плюсом тонованого скла є можливість застосування його в інтер’єрі для збагачення приміщення та різноманітності. З нього можна зробити і скляний столик, і скляні полички, також вставити це скло у двері або зробити з нього скляні дверцята в офісну шафу з документами. Подекуди його можна поставити у вікно, щоб сонячне проміння не так яскраво сліпило.
У нашій компанії ви зможете замовити тоноване скло необхідної товщини. Це дозволить використовувати матеріал як усередині приміщень, так і зовні для скління фасадів будівель різного цільового призначення.
тонированное стекло в душе

Як замовити?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукцію, що має найбільш оптимальні параметри, повністю відповідає запитам замовника. Залежно від його побажань скло може мати різний відтінок, розмір та товщину листа.

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен