Перегородки з художнього триплексу

Галерея выполненных проектов

Скляними перегородками сьогодні вже нікого не здивуєш: сучасні дизайнери поступово відходять від ідеї, що стінам неодмінно треба бути товстими, глухими, з бетону або цегли. Все частіше перевага надається загартованому склу – такому міцному і, водночас, тендітному на вигляд. Перегородки зі скла можна побачити у магазинах, ресторанах, готелях та навіть приватних будинках та квартирах. Куди оригінальніше виглядають скляні перегородки з художнього триплексу. Цей матеріал можна назвати гідним наступником стародавніх вітражів – принаймні виглядає він нічим не гірше.

Що є художнім триплексом

Перш ніж говорити, що таке художній триплекс, треба розібратися, що таке триплекс взагалі. Недарма у його назві фігурує частка “три” – цей матеріал складається з трьох шарів особливо міцного скла, з’єднаних між собою спеціальною плівкою. Ця плівка утримує уламки, якщо скло розіб’ється, щоб вони не розліталися в різні боки. Найчастіше матеріал використовується для виготовлення лобових автомобілів, щоб при аварії осколки, що розлітаються, не пошкодили пасажирів.
Тепер про художній триплекс. Тут все набагато цікавіше. Якщо у звичайному варіанті плівка, що з’єднує шари скла, абсолютно прозора, то в художньому вона може бути різних кольорів, з різноманітними візерунками і малюнками. Ефект виходить приголомшливий. Особливо чудово виглядають такі перегородки у світлому інтер’єрі, але не тільки.

Переваги триплексу як матеріалу

Ми вже говорили, що художній триплекс в інтер’єрі виглядає дуже стильно. Але не менш важливою стороною є його функціональність, а тут у триплексу теж чимало плюсів:

 • Міцність. Триплекс робиться з особливо міцного скла, найчастіше – загартованого. Загартування відбувається таким чином: скло нагрівають до 600-700 ° С, а потім охолоджують холодним повітрям, швидко і рівномірно.
 • Стійкість до механічних ушкоджень. Триплекс не лише практично неможливо розбити. Його ще й практично неможливо подряпати.
 • Стійкість до хімічно агресивних речовин. Якщо ви помилково переплутаєте засіб для миття скла із засобом від накипу або чимось міцнішим, нічого страшного не станеться.
 • Безпека здоров’ю. Триплекс роблять із найчистішого кварцового піску, тож ніякої небезпеки для здоров’я він не несе.
 • Простота у догляді. Щоб триплекс виглядав чудово, його досить просто помити та протерти ганчірочкою.

Як бачите, позитивних моментів достатньо. Тож ідея замовити скляні перегородки з художнього триплексу буде чудовою.

Перегородки з художнього триплексу від City Glass

18

Компанія City Glass займається виготовленням різних скляних перегородок на замовлення, в тому числі і скляних перегородок з художнього триплексу. Зробивши замовлення у нас, здійснивши виміри та монтаж ви отримаєте:

 • Виріб високої якості. Всі конструкції виготовляються за сучасними технологіями з використанням найкращих матеріалів.
 • Економія часу. Фахівці компанії завжди виконують свою роботу в найстисліші терміни, адже час сьогодні – дуже цінний ресурс.
 • Економія грошей. Розцінки на послуги у City Glass найменші – у цьому ви можете переконатися самі.

У компанії City Glass працюють справжні майстри своєї справи, так що можете не сумніватися – ваше замовлення буде виконане “на всі сто”.

Название Перегородки з художнього триплексу
Скляні перегородки з художнього триплексу в магазинах, ресторанах, готелях і приватних будинках і квартирах і т.д. Перегородки з художнього триплексу
Артикул продукта 00983
Бренд City Glass
Цена от 250 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

 • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
 • Сб з 09.00 до 16.00
 • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен