Калькулятор ua

Калькулятор перегородок

Калькулятор душових кабін

Калькулятор скляних огороджень

Калькулятор безрамного скління

Калькулятор для розрахунку вартості конструкцій

Одне з найважливіших питань, які ставляться перед початком розробки проекту, звучить так: «скільки це буде коштувати?». Звичайно, точну вартість можна буде озвучити лише тоді, коли будуть зроблені всі ескізи та складені всі кошториси, але можна розрахувати заздалегідь приблизну вартість конструкції. У цьому допоможе спеціальна програма-калькулятор.

Як працює програма-калькулятор

Розрахунок робиться так: клієнт вказує основні параметри майбутньої конструкції, а калькулятор підраховує приблизну вартість на основі даних. Так, наприклад, для розрахунку вартості скляної перегородки необхідно вибрати її тип, розміри (висоти та ширину) і тип скла (прозоре, матове, тоноване і т.д.). Якщо ціна влаштовує замовника, можна надіслати заявку із замовленням. Важливо пам’ятати про те, що ця ціна не є остаточною – точну суму можна буде дізнатися тільки після уточнення всіх нюансів.

Компанія City Glass цінує час своїх клієнтів, тому прагне спростити процедуру розрахунку вартості замовлення. Калькулятор – чудовий спосіб прикинути вартість майбутнього проекту. Зазначимо, що ціна може змінюватися лише на етапі розробки проекту – після того, як усі деталі буде з’ясовано, а договір – складено, суму не буде підвищено на жодну гривню. Також у договорі зазначаються терміни виконання робіт, що дозволяє уникнути будь-яких затримок.

Типові конструкції та нестандартні замовлення

Крім того, програма-калькулятор дуже проста у використанні. Достатньо лише вибрати потрібні параметри – і все, розрахунок буде зроблено. Якщо ж потрібна конструкція не вписується в те, що пропонує калькулятор (тобто потрібно виконати нестандартне замовлення), завжди можна зв’язатися зі співробітником компанії і з’ясувати всі деталі, що цікавлять. І, звичайно ж, можна бути впевненим у тому, що незалежно від масштабності та складності замовлення, компанія City Glass використовує тільки високоякісне загартоване скло. Завдяки цьому всі вироби, виконані компанією, відрізняються довговічністю, стійкістю до інтенсивних навантажень та механічних пошкоджень. До того ж, цей матеріал абсолютно нетоксичний, а також забезпечує хорошу звуко- та теплоізоляцію (це особливо важливо, якщо йдеться про міжкімнатні перегородки).

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

  • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
  • Сб з 09.00 до 16.00
  • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен