Про city glass

Про компанію City Glass

Компанія CityGlass займається виробництвом та встановленням світлопрозорих скляних конструкцій в Одесі, які активно використовуються у сучасній архітектурі та дизайні. Наші фахівці надають комплексні послуги з підбору та встановлення будь-яких скляних та металопластикових конструкцій, алюмінієвих конструкцій та виробів з нержавіючої сталі та чорного металу.

При розробці конструкцій використовуємо першокласні матеріали від європейських виробників. У роботі застосовується власне устаткування, а доставки матеріалів – транспортна техніка. Це дає можливість розпочати виконання замовлення у будь-які вказані клієнтом терміни.

Усі умови співробітництва прописуються у договорі. Вартість та обумовлені терміни не змінюються під час виконання робіт.

Ідея нашої компанії

Сучасні технології дають можливість виготовляти скляні конструкції з унікальними фізичними та ізоляційними характеристиками. Тому їх використовують не тільки у внутрішній обробці, а й при встановленні фасадів, козирків та перегородок. Використання скляних конструкцій та технологій у сучасному будівництві – це основна сфера діяльності нашої компанії.

Чим ми займаємось?

Архітектурне проектування сміливих та унікальних ідей, виготовлення будь-яких скляних конструкцій та їх подальший монтаж. Ми працюємо з усіма клієнтами, незалежно від масштабу та складності їхнього проекту. Світлопрозорі технології скління підходять як для приватних будинків, так і для великих промислових та торгових комплексів. У своїй роботі ми використовуємо найкращі облицювальні матеріали та технології, які перевірено десятками відомих світових виробників.

 • Алюмінієве скління.
 • Вікна та двері з алюмінієвих профілів.
 • Навісні вентильовані фасади з композиту та керамограніту.
 • Офісні та міжкімнатні перегородки.
 • Роботи зі скління. Спайдерні та структурні технології.
 • Облаштування та монтаж фасадів.
 • Безрамне скління.
 • Броньовані конструкції.

Чому ми?

Насамперед наша компанія розробляє готові рішення під унікальні проекти. Ще на підготовчому етапі залучаються спеціалісти, які займаються технічним прорахунком. Саме до їхніх завдань входить опрацювання тимчасових термінів, вартості та облік архітектурних особливостей замовлення.

Ми є одними з небагатьох на ринку, хто надає комплексні послуги під ключ. Починаючи від консультацій, наші спеціалісти супроводжують замовника весь проект до його здачі. Ще на етапі проектування ми намагаємося допомогти у розробці технічного завдання, а також пропонуємо рішення, які оптимізують усі витрати на проект. Перед початком роботи ми надаємо клієнту програмну візуалізацію готового об’єкта. У разі потреби фахівці готують одразу кілька варіантів для проекту.

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

 • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
 • Сб з 09.00 до 16.00
 • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен