Загартоване скло

Галерея выполненных проектов

Загартоване скло вважається одним із найміцніших матеріалів, навіть незважаючи на візуальну легкість. Використання скляних елементів та конструкцій – це основа будь-якого сучасного інтер’єру.
Загартоване скло відрізняється від звичайного матеріалу своїми характеристиками міцності. Йому не страшні механічні пошкодження та удари. Завдяки цьому матеріал можна використовувати у будь-яких приміщеннях, не турбуючись про безпеку. Навіть сильний удар не зруйнує структуру скла, яка просто потріскається, але не розлетиться на уламки. Його використовують при виробництві скляних перегородок, огорож та душових кабін.
ограждение отеля стекло

Що роблять із загартованого скла?

Із загартованого скла виготовляють не лише огорожі та перегородки. Опорні елементи, частини сходів, двері, балкони – це лише найпопулярніші сфери застосування такого матеріалу. Замовити в Одесі можна у нашій компанії. Фахівці допоможуть вам підібрати потрібний розмір та технічні характеристики полотна. Також ми допоможемо з доставкою та монтажем конструкцій із загартованого скла.
Виробничі потужності дозволяють виготовити будь-які конструкції, незалежно від складності проекту. Це відкриває широкі можливості для дизайнерських ідей

Переваги матеріалу

Висока міцність на згин. Якщо звернутися до технічних параметрів, то міцність становить 250 МПа, що дуже багато для такого матеріалу.
Стійкість до температурних перепадів. Завдяки цьому конструкції зі скла такого рівня можна використовувати в лазнях та саунах, не турбуючись про їх збереження. Матеріал здатний витримувати без ушкоджень перепади в діапазоні 250-300 градусів.
Високий рівень прозорості навіть після багаторазової обробки.
Унікальна ударостійкість. Навіть якщо завдати прямого удару по склу тупим предметом – воно не розлетиться, а збереже свою структуру. Деякі моделі витримують дуже серйозні пошкодження, тому їх рекомендують встановлювати на зовнішніх фасадах.
автоматические раздвижные двери
Загартоване скло перед продажем неодноразово піддають обробці. Одна з базових – це теплова обробка. За своїми властивостями вона найближче нагадує процедуру загартовування сталі. Це забезпечує міцність у 6 разів вище, ніж у звичайного скла.
Купити загартоване скло можна як для виготовлення офісних та торгових конструкцій, так і домашнього використання.

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен