Структурне скління

Галерея выполненных проектов

Однією з найпопулярніших технологій облицювання фасаду є структурне скління. Її успішно застосовують при будівництві нових будівель – різних магазинів, торгових комплексів, а також при реконструкції вже існуючих приватних будинків та громадських будівель.

Внутрішня видима ширина профілю 50 мм
Внешняя видимая ширина профиля 50 мм
Глибина стійок та ригелів 35 – 350 мм
Толщина заполнения от 4 до 56 мм
Максимальна маса заповнення 350 кг
Звукоізоляція звукоізоляція не менше 31 дБА
Типи елементів, що відкриваються віконно-дверні системи;
фасадні вбудовані вікна;
розсувні системи та гармошки.
Декорування профілю фарбування в будь-який колір за таблицею RAL;
декорування під дерево структури.
Ціна від 180 у.о./м.кв.

 

Структурне скління – це сучасна технологія облицювання фасадів за допомогою склопакетів. За допомогою скління створюється стильний монолітний фасад без помітних притискних елементів.

Застосування структурного скління дозволяє створювати вишукані архітектурні будови із стильним та сучасним дизайном. Після монтажу фасад виглядає монолітним, без будь-яких щілин або зазорів.

За характеристиками та практичністю використання, фасади зі структурним склінням набагато краще, ніж звичайні. Вони довше служать, не протікають у місцях з’єднання, забезпечують високу звукоізоляцію і мають відмінні теплопровідні характеристики.

Що використовується в тримальній конструкції?

Як основний кріпильний матеріал для заскленого фасаду використовується спеціальний герметик із силікону. Він захищає фасад від опадів (дощу, снігу тощо) та механічного впливу, а також забезпечує міцне та герметичне з’єднання.

У якісній конструкції, створеній за технічно правильним проектом, герметик є фіксатором, який запобігає зміщенню та сколу скла на фасаді.

структурное остекление

Як влаштовано скління?

Існує два варіанти кріплення для створення структурного скління: двостороннє та чотиристороннє. Для з’єднання матеріалів використовують силіконовий герметик.

При двосторонньому способі кріплення елементи прикріплюються на тримальну конструкцію будівлі у двох напрямках – по горизонталі та по вертикалі. Основне рухоме навантаження припадає саме на герметик, але при цьому воно розподіляється відповідно до кріплення панелей – у двох напрямках. У напрямках, що залишилися, навантаження розподіляється між декількома механічними кріпленнями.

Якщо скління було здійснено чотиристороннім способом, це означає, що склопакет з усіх боків прикріплений до тримальної конструкції. Залежно від бажаного результату, в готовому проекті все навантаження посідає або на ребра тримальної конструкції, або на шар силіконового герметика.

Перед виконанням структурного скління необхідно підготувати каркас згідно з вимогами. Вся конструкція має бути оброблена спеціальним чином, щоб посилити жорсткість каркасу. Крім цього, необхідно стежити, щоб між встановленим склом були шви в один – два сантиметри (для компенсації перепадів температури), і не було прогинів.

Вузли структурного скління

Коротко про особливості скління

Основною відмінністю скління від інших видів оформлення фасадів є використання герметика як основа для несучої конструкції замість петель або інших кріплень механічного типу. Матеріал, виготовлений із силікону, дозволяє зменшити відстань між склопакетами, за рахунок чого готовий фасад виходить монолітним.

Ще одна важлива відмінність – це особливе скло у склопакетах. Зовнішній матеріал довший – це дозволяє посилити міцність фасаду. Останнім часом все частіше з боку вулиці використовують спеціальне загартоване скло, а для внутрішнього покриття застосовують триплекс.

Переваги скління

  • Сучасний дизайн та гарне освітлення. Прозорий фасад дозволяє сонячним променям безперешкодно проникати у приміщення.
  • Безпечне покриття. Структурне скління має високу стійкість до атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень.
  • Не потребує особливого догляду. За рахунок безшовного з’єднання на фасаді практично відсутній бруд.

 

У цьому ролику наочно показаний структурний профіль у розрізі і як кріпиться в нього склопакет.

Название Структурне скління
Фасади із подібною структурою відрізняються використанням нестандартних склопакетів. Це відкриває широкі можливості для дизайнерів, які обирають проекти структурного скління, щоб працювати з нестандартними розмірами скла. Структурне скління
Артикул продукта 1603
Бренд City Glass
Цена от 180 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен