Спайдерне (планарне) скління

Галерея выполненных проектов

Планарне скління (або скління на спайдерах — павуках) відкриває великі можливості для архітектури фасадів сучасних будівель. Технологія передбачає використання склопакетів чи окремих скляних панелей, які не поділяються перегородками. Це рішення створює ефект монолітності та цілісності, чого так не вистачає традиційним профільним системам.

Технології спайдерного скління використовуються при оформленні нових будівель, так і при реконструкції будівель старого типу. Скляні полотна встановлюються на спайдери із сталі, які виконують функцію кронштейна.

Технічні характеристики

Заповнення: моно скло;
склопакет.
Товщина полотна: 10 -36 мм
Тип скла: прозоре;
тоноване в масі;
рефлекторне (сонцевідбивне)
Система профілів: KinLong
Тип профілю: спайдерний
Цвет фурнитуры: порошкове фарбування;
полірована нерж. сталь;
матова нерж. сталь.
Несуча система фасаду: металоконструкція;
скляні ребра;
система розтяжок (тросів).
Фурнітура Profilco
Колір фурнітури Порошкове фарбування
Ціна від 230 у.о./м.кв.

Переваги спайдерних систем

  • Унітарна дзеркальна поверхня, яка не поділяється металевими профілями та рамками. Встановлення спайдерного скління робить будинок унікальним.
  • Висока герметичність. Особливі технології кріплення та загартоване скло забезпечують надійний захист фасаду від вуличного шуму та негоди. Вони додатково гарантують стійкість до кліматичних коливань.
  • Тривалий термін експлуатації. Виробництво спайдерних фасадів в Одесі відрізняється використанням екологічних та довговічних матеріалів, за рахунок чого конструкції збільшують свій термін використання.
  • Простота обслуговування. Установка спайдерного скління відбувається за секціями, що дає можливість при необхідності ремонтних робіт замінити лише одну секцію, зберігши цілісність усієї структури. Це простіше та економічно вигідніше, ніж повністю перекривати фасад.

Каталог спайдерних фасадів дає можливість підібрати найкраще рішення для вашої будівлі. Крім того, застосування планарних систем не обмежується зведенням фасадів. З їхньою допомогою конструюють внутрішні та зовнішні перегородки, а також встановлюють декоративні козирки.

Область продажу та застосування наших конструкцій

urban-buildings_318-41478 Висотні будівлі office-block_318-79379 Бізнес-центри, офісні будівлі
city_318-112631 copy Житлові та громадські будівлі store_318-104217 Торгово-розважальні центри
factory-building_318-49757 Промислові будівлі та споруди city-hall-building_318-28672 Об’єкти культури та охорони здоров’я

Спайдерні технології в Одесі додатково використовуються для укладання скляної підлоги. Це дуже ефектне та нестандартне рішення для бізнес-центрів та торгових площ.

Багато архітекторів вибирають спайдерне скління, ціна якого знаходиться в одному діапазоні з іншими методами обрамлення фасадів, за рахунок його унікальної якості. Воно криється у збільшенні світлопрозорості фасадної конструкції, особливо якщо його порівнювати з традиційним фасадом із алюмінієвих профілів.

Замовити спайдерне скління можна в нашій компанії. Фахівці підберуть не тільки потрібну конструкцію для вашого фасаду, а й виконають монтаж. Додатково проводиться консультація щодо вибору загартованого скла.

 

Название Спайдерне (планарне) скління
Планарне скління (або скління на спайдерах – павуках) відкриває великі можливості для архітектури фасадів сучасних будівель. Технологія передбачає використання склопакетів чи окремих скляних панелей, які не поділяються перегородками. Спайдерне (планарне) скління
Артикул продукта 1606
Бренд City Glass
Цена от 230 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен