Кварцеві плити Laminam

Галерея выполненных проектов

Однією з новинок будівництва є сучасна керамічна плитка – великі модулі з невеликою товщиною та невеликою вагою. Плитка Laminam, створена з кварцу – це якісний та надійний матеріал. Широкий асортимент колірних рішень дозволяє підібрати покриття на будь-який смак, а стійкість до різних впливів та швидкого зношування дозволяє експлуатувати плитку протягом тривалого проміжку часу.

 

Творці керамограніту постійно шукають нових напрямів використання цього матеріалу. Оскільки плитка створюється в різних кольорах та текстурах, можна легко знайти оптимальний варіант для будь-якого дизайнерського рішення.

У матеріалу безліч переваг: насичений і стійкий колір, щільна текстура, захист від впливів вологи, вогню, перепадів температур і сонячних променів.

Вся плитка умовно ділиться на кілька категорій, залежно від того, яку обробку проходив зовнішній шар. Це може бути матова, сатинована чи глянсова плитка. За місцем застосування плитку поділяють за товщиною: для фасадів, стелі чи підлоги, стін, створення візерунків чи мозаїчної композиції.

Переваги ламінаму

 • Плитка Ламінат створена лише з натуральних компонентів – поєднання граніту, глини та спеціального пігменту кераміки.
 • Вся плитка є екологічно чистою, і не завдає шкоди навколишньому середовищу після закінчення терміну придатності. Весь матеріал можна надіслати на повторну переробку.
 • Плита, отримана таким чином, є абсолютно плоскою та обрізається з особливою точністю. Вона дозволяє досягти ідеального балансу між розміром 3 м2 та товщиною 3 мм.
 • Свіжа плитка розрізається на окремі модулі за заданими розмірами. Ретельний контроль дозволяє створити ідеально рівне покриття, товщиною в три міліметри та розміром у три квадратні метри.
 • Передові технології, що використовуються в процесі виготовлення плит, надають їм властивості поверхні, що легко очищується і легко дезінфікується, а так само стійкою до заморозків, вогню, плісняви і впливу ультрафіолетових променів (не змінює колір).

Відмінності ламінам від традиційного керамограніту

Характеристики Традиційний керамограніт Ламінам
Структура продукту Окремі дрібні частини скріплені фарбованою смолою. Повнотілі плитки повністю пофарбовані, тому їх можна розпилювати, шліфувати з усіх боків без зміни кольору. Широкоформатний керамограніт відрізняється тонкістю та міцністю.
Аналоги ДВП чи МДФ Порцеляна, силікатна плита
Екологія Містяться епоксидні смоли. Еко-натуральні природні складові.
Властивості та відмінності Боїться: агресивних рідин, плям; великих перепадів температури; механічних ушкоджень. Висока стійкість до хімічних речовин, вологого середовища, УФ променів; морозостійкість. Стійкість до постійної роботи ножем прямо на стільниці.
Вага Велика вага. Найлегша вага у сім’ї керамогранітів.
Параметри плиток Велика товщина для створення міцної та надійної поверхні. Середні розміри плиток, проблема краю. Унікальна товщина від 3 мм для міцного облицювання стін – гнучкий лист можна клеїти як шпалери. Параметри плит від 3 кв. метрів у пропорції, мозаїка, системні куточки чи індивідуальні параметри з ідеальною кромкою без похибок висоти.
Переваги монтажу Важкий монтаж, звичайна кількість з’єднань за аналогією з кахлем. Укладання на рівну підготовлену поверхню. Мало стикувальних швів та закладення. Гнучкість при радіусі понад 5 метрів. Монтаж простою наклейкою, включаючи старі шари без демонтажу. Сухе різання системи.
Уход и гигиена Потрібні спеціальні засоби для очищення, без дезінфекції. Має систему самоочищення для зовнішніх та стінових панелей. Стійкість до миючих та дезінфікуючих засобів без зміни зовнішнього вигляду.

Розміри

Плити Laminam випускаються в різних товщинах:

 • товщиною 3,5 мм з армувальною сіткою та розмірами 3000 х 1000 мм;
 • товщиною 5 мм та розмірами 3000 х 1000 мм;
 • товщиною 12,5 мм з армувальною сіткою та розмірами 3240 х 1620 мм.

Властивості продукції Ламінам

 1. Точні розміри. Всі плити Laminam мають однакові розміри та точно вивірену товщину. За рахунок цього створити з такої плитки рівне покриття буде простіше простого. І зовсім не важливо, де її застосовують – на стінах, стелі чи на підлозі.
 2. Стійкість до хімікатів. Плитка Ламін не піддається розчинникам органічного та неорганічного походження, різним миючим засобам або розчинникам, а також іншим активно-агресивним речовинам. Навіть плавикова кислота аж ніяк не вплине на таку плитку.
 3. Підвищена стійкість до подряпин та абразивної дії. На поверхні Laminam не залишається слідів і подряпин від гострих металевих предметів. Вони мають високу стійкість до абразивного впливу. Як би інтенсивно не експлуатувалися поверхні, вони завжди будуть виглядати абсолютно новими – без жодної подряпини та слідів стирання.
 4. Несприйнятливість до впливу барвників. Laminam легко протистоїть впливу барвників. Навіть плями графіті легко видалити з поверхні Laminam.
 5. Велика міцність. У керамічної плитки Laminam високий показник модуля розриву. Максимальне значення радіусу вигину плит (розмір – до трьох метрів) становить п’ять метрів.
 6. Морозостійкість. Laminam добре переносить низькі температури, тому керамічні плити використовують для зовнішнього облицювання фасадів у будь-яких кліматичних умовах.
 7. Вогнестійкість. Кераміка Laminam не містить органічних речовин, завдяки чому має високу вогнестійкість. У разі займання плити не утворюють дим і не виділяють шкідливих речовин.
 8. Гігієнічність. Laminam не вступає в реакцію з харчовими продуктами, не сприяє виникненню та розмноженню плісняви та хвороботворних бактерій. Поверхні добре миються, їх легко утримувати у чистоті.
 9. Покриття стійке до ультрафіолетових променів. Навіть з часом колір готового матеріалу Laminam не змінюється.
 10. Екологічність. Laminam – це повністю натуральний матеріал. Плитка не забруднює навколишнє середовище і підлягає вторинній переробці.
 11. Гарантія 25 років. Виробник Laminam гарантує 25 років на керамічні плити, використані для кухонних стільниць, а також на фасадні плити.
Название Кварцеві плити Laminam
Однією з новинок будівництва є сучасна керамічна плитка Laminam – великі модулі з невеликою товщиною та невеликою вагою. Плитка Laminam, створена з кварцу – це якісний та надійний матеріал. Кварцеві плити Laminam
Артикул продукта 1038
Бренд Laminam
Цена от 75 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (17 оценок, среднее: 4,06 из 5)
Loading...

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

 • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
 • Сб с 09.00 до 16.00
 • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен