Триплекс скло

Галерея выполненных проектов

Що таке триплекс?

Триплекс – це різновид загартованого скла, конструкція якого передбачає використання більше 2 шарів, з’єднаних плівкою з полівінілбутиралу. Залежно від типу конструкції, плівка може мати певний колір або бути абсолютно прозорою. Купити триплексне скло в Одесі можна в нашому магазині. Ми підбираємо необхідну структуру матеріалу, враховуючи вимоги замовника. Кількість шарів напряму впливає на міцність та безпеку скляної конструкції.
структурное остекление
Триплекс відносять до класу загартованих та безпечних стекол. Навіть під час сильного удару цей матеріал не розлітається на дрібні осколки, а зберігає свою цілісну структуру. Це забезпечується завдяки застосуванню PVB плівки. Загартоване скло триплекс в Одесі можна замовити в нашій компанії.

В яких конструкціях застосовують триплекс?

Скляні підлоги у будинках, офісах та торгових центрах.
Шумоізоляційні споруди.
Перила та огорожі.
Скляні сходинки.
Протизламні, вогнестійкі та кульостійкі панелі.
Навісні козирки.
У будівельних роботах триплекс застосовують для остеклення дахів, фасадів та куполів. Також з нього створюють захисну поверхню для світлових фонарів.

Виробництво триплексу

Виробництво триплексу базується на тому, що на фабриці просто склеюють між собою окремі скляні листи, встановлюючи між ними спеціальну плівку. При полімерному склеюванні беруть скло з різною товщиною, що додає додаткової міцності кінцевої продукції.
Загартований триплекс відрізняється своєю довговічністю та безпекою. На відміну від інших скляних конструкцій, цей матеріал не розіб’ється на уламки навіть за сильного удару. А це говорить про те, що отримати травму від триплексу практично неможливо і його можна встановлювати у будь-яких житлових та ванних кімнатах. Крім того, конструкції з триплексу забезпечують додаткову звукоізоляцію у приміщенні. Це особливо важливо у офісі, де скляні перегородки виконують функцію зонування вільного простору.
dushevye_cabinu_iz_stekla_glass_shower_cabin
Багато власників ресторанів, кафе та інших розважальних закладів замовляють готові конструкції із триплексу. Це сучасно, модно та функціонально. Більшість модерністських напрямків в інтер’єрі передбачає використання загартованого триплексу. Купити загартоване скло з різними модифікаціями можна у нашому магазині.

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен