Скіналі

Галерея выполненных проектов

Багато домогосподарок знають, як швидко забруднюються стіни біля плити та робочого столу на кухні: бризки жиру, соуси, води забруднюють усі поверхні до невпізнанності. І якщо на робочий стіл можна постелити клейонку, то зі стіною все складніше. Простим та дуже ефектним рішенням буде встановити на стіну так званий “скляний фартух” – скіналі. Він не тільки запобігатиме забрудненням, але й стане прекрасним елементом декору, що доповнює загальний інтер’єр.

Що являє собою скіналі

У найзагальнішому поясненні скіналі – це скляна панель, ззаду якої нанесено зображення, зазвичай, з допомогою фотодруку. Це зображення може бути будь-яким, що дозволяє панелі гармонійно вписатися в будь-яку обстановку. Найчастіше використовуються рослинні візерунки та орнаменти, але за бажання можна виконати на скіналі повноцінну картину – пейзаж, натюрморт тощо. Або взагалі залишити панель однотонною, без жодного малюнка.

kitphp.php

Основні переваги скіналі

Хоча існують і інші “фартухи” для кухні, у скіналі є перед ними безліч незаперечних переваг. Перелічимо їх коротко.

  • Скіналі легко миються. Мабуть, для домогосподарок це чи не головний плюс: багато хто знає, наскільки часом важко відтерти засохлу їжу з тієї чи іншої поверхні. Зі склом таких проблем не виникне – видалити будь-який бруд зі скляної поверхні можна швидко і легко.
  • Екологічність. Скло – це сплавлені за високої температури пісок, вапно і сода. Всі ці продукти не токсичні, а значить – абсолютно безпечні для людського здоров’я.
  • Міцність. Для скіналі використовується не звичайне скло, а загартоване. У деяких випадках основою скіналі може бути триплекс. Отже, розбити його випадковим необережним рухом неможливо. Подряпати таке скло теж дуже важко.
  • Відсутність швів. Це теж можна віднести до легкості догляду – на відміну від плитки, на скляній панелі немає стиків та швів, у які забивається бруд.
  • Естетичні якості. В інтер’єрі скіналі виглядає дуже стильно.
  • Простота в установці. Монтувати скіналі дуже зручно – на відміну від тієї ж плитки, яку потрібно обережно викладати по одному квадратику.

ZEG6y1tEzVo

Як видно, всіляких плюсів у скіналі маса. Тому встановити таку панель на кухні – дуже вдала та практична ідея.

skinali

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен