Сантехнічні перегородки

Галерея выполненных проектов

Сантехнічні перегородки найчастіше можна зустріти не в приватних будинках, а в громадських місцях – спортивних залах, лазнях, басейнах, громадських туалетах. Словом, там, де одночасно може перебувати багато людей. Домашній санвузол зазвичай або розділений стіною, або нічим – втім, іноді зустрічаються інші варіанти. Найкраще виглядають скляні сантехнічні перегородки – у цьому ви зможете переконатися самостійно.

Товщина заповнення: 8, 10, 12мм
Звукоізоляція: 5-10 Дб
Види скла: Прозоре
Просвітлене
Тоноване в масі (сіре,
бронзова, синя, зелена)
Матове
Декорований
Ціна: від 250 у.о./м.кв.

Сантехнічні перегородки зі скла – основні плюси

Сантехнические перегородки в туалете

Сантехнические перегородки

Коли мова заходить про санвузли, туалети та душові, особливо громадські, багатьом скляні перегородки здаються недоречними – за ними почуваєшся, в буквальному сенсі, за склом. Але використовувати для цієї мети звичайне прозоре скло зовсім не обов’язково- більше того, це було б навіть якось дивно. А ось матові варіанти, прості або з малюнком, будуть виглядати “на всі сто”.
Загартоване скло як матеріал досить “молоде” – його винайшли у першій половині XX століття. Але винахід швидко набув популярності: ще б пак, скло, яке не тріскається, не б’ється, не дряпається. Незабаром його вже використовували в будівництві – як у приватних будинках, так і на промислових об’єктах. Сьогодні інтерес до скляних конструкцій продовжує зростати, адже він виглядає в інтер’єрі та екстер’єрі надзвичайно стильно. Крім того, цей матеріал має такі корисні властивості:

  • Безпекою здоров’ю. Багато штучних матеріалів тією чи іншою мірою токсичні. Але скло це жодним чином не стосується, адже його роблять із кварцового піску високого ступеня очищення.
  • Великою міцністю. Після гарту скло набуває здатності витримувати інтенсивні навантаження: один квадратний метр матеріалу здатний витримати вагу приблизно в тонну.
  • Його нескладно доглядати. Все, що потрібно для підтримки перегородки із загартованого скла в ідеальному стані – це ганчірка та засіб для миття вікон.

До того ж, скло це повністю безпечний для здоров’я матеріал, так що його можна використовувати будь-де. До того ж, він негорючий, а отже, відповідає вимогам пожежної безпеки.

Сантехнічні перегородки від City Glass

Сантехнические перегородки туалете

Сантехнические перегородки

Вирішивши замовити скляні сантехнічні перегородки в нашій компанії, ви зробили вдалий вибір: City Glass має достатній досвід роботи в цій галузі. До того ж, фахівці фірми постійно вдосконалюють свої вміння, цікавляться найновішими технологіями у сфері виготовлення скляних міжкімнатних перегородок. Підтвердження цього – виконані проекти, серед яких є чимало цікавого. До речі, про сантехнічні перегородки, ми виконували їх для спортивного клубу – фотографії ви можете подивитися в розділі “проекти”. Всі вироби компанії City Glass відрізняється, перш за все:

  • Довговічністю. Всі конструкції зроблені “на відмінно”, тому служитимуть своєму власнику роки і навіть десятиліття.
  • Стильний дизайн. У нашому штаті працюють найкращі дизайнери, тому виглядати у будь-якому інтер’єрі конструкції будуть здорово і дуже гармонійно.
  • Низька ціна. Ми розуміємо, що зайві витрати нікому не потрібні, тому намагаємось зробити ціни на послуги мінімальними. Тож не варто турбуватися про те, що за перегородки доведеться віддати надто багато грошей.

Сантехнічні перегородки зі скла від City Glass – це втілення елегантності, стилю та найвищої якості. Тому замовити їх виготовлення та монтаж у нас – це вигідно та здорово.

Название Сантехнічні перегородки
Сантехнічні перегородки найчастіше можна зустріти не в приватних будинках, а в громадських місцях – спортивних залах, лазнях, басейнах, громадських туалетах. Сантехнічні перегородки
Артикул продукта 25566
Бренд City Glass
Цена от 250 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

  • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
  • Сб з 09.00 до 16.00
  • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен