Скління терас

Галерея выполненных проектов

Відкриті тераси останнім часом стали дуже популярними в заміських будинках. Це пояснюється тим, що перебуваючи на терасі людина певною мірою захищена від атмосферних опадів і в той же час як би знаходиться на вулиці, милуючись красою природи.

Технічні характеристики

Висота конструкції, max: 3000 мм
Ширина скляної стулки, max: 1000 мм
Скло: прозоре;
просвітлене;
тоноване в масі (сіре,
бронзова, синя, зелена);
матове;
декорований;
Товщина скла, мм: 6 мм;
8 мм;
10мм;
12мм.
Висота нижнього профілю, мм: 15 мм;
20 мм;
40 мм;
50 мм.
Колір профілю: будь-яка за шкалою RAL
Відкриття: зсередини та зовні

Але більшість власників будинків з відкритими терасами вважають за краще їх використовувати цілий рік. І те, що тераса не має скління, створює деякі незручності, пов’язані з низькою температурою повітря в зимовий час і проникненням атмосферних опадів при боковому вітрі (сніг, дощ).

Варіанти безрамного скління

У цьому випадку, єдиним правильним рішенням, буде скління тераси. Для того, щоб засклена тераса виглядала сучасно і при цьому був максимальний огляд, краще вибрати системи безрамного скління.

Завдяки складним або розсувним системам безрамного скління на терасі створюється затишок і ніщо не створює перешкод для повного огляду.

Переваги алюмінієвого профілю, що використовується для систем безрамного скління

Алюмінієвий профіль використовуваний у цих видах терасного скління відрізняється характеристиками міцності, тривалим терміном служби, не схильністю до корозійних процесів і привабливим зовнішнім виглядом.

Крім того, завдяки великій різноманітності колірних рішень профілю, можна підібрати конструкцію, що відповідає перевагам господарів тераси. Наприклад, можна придбати систему, де профіль імітуватиме текстуру натурального дерева, що додасть приміщенню додаткову привабливість.

Компанія City Glass

Сучасні тераси в основному будуються з використанням спеціального будівельного матеріалу – терасної дошки, що відрізняється позитивними експлуатаційними особливостями: привабливість; довговічність і т. д. І природно, скління тераси, з такого матеріалу, додасть комфорту та естетичності конструкції.

Якщо у вас є бажання засклити терасу, то ви можете звернутися до компанії City Glass, що займається подібними конструкціями.

У роботі використовуються лише високоякісні матеріали, і в кожному окремому випадку розробляється індивідуальний проект. А вартість послуг відповідає співвідношенню ціна – якість.

Название Скління терас
Завдяки складним або розсувним системам безрамного скління на терасі створюється затишок та ніщо не створює перешкод для повного огляду. Скління терас
Артикул продукта 9033
Бренд City Glass
Цена от 150 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Галерея виконаного проекту

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

  • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
  • Сб з 09.00 до 16.00
  • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен