Фацет

Галерея выполненных проектов

Скло в інтер’єрі завжди виглядає чудово – воно додає приміщенню легкості та витонченості. Крім звичайного прозорого скла, часто використовують різне додаткове декорування. Способів декорувати скло існує дуже багато, але зараз йтиметься про такий вид декору як фацет.

Що таке фацет та як його виконують

Багато хто знає, наскільки красивими можуть бути ограновані прозорі камені – гірський кришталь, алмаз. Подібного ефекту на склі дозволяє досягти фацет, який передбачає зняття фаски зі скошеного краю скла. Край листа робиться скошеним, що дає відразу дві переваги: по-перше, край скла перестає бути небезпечно гострим, по-друге – утворюються нові грані, на яких грає світло.

Зняття фаски виконується на сучасному високоточному обладнанні, що дозволяє зробити фацетування ідеально рівно та під необхідним кутом.

Фаска може бути знята під різними кутами – від 5 ° до 45 °. Щодо товщини, то вона зазвичай становить від 5 до 60 мм. Виділяють прямолінійний фацет, що виконується на склі з прямими кутами та гранями, а також фігурний, призначений для виробів з довільною формою. Особливо цікаво виглядає каскадний фацет, коли фаска виконується кілька разів одна на іншій. На світлі таке скло виглядатиме приголомшливо. Також можна зробити грань матовою – це теж виглядає дуже оригінально.

farcet2

Де використовується фацетне скло

В інтер’єрі фацет найчастіше виконують на стінних дзеркалах, але не тільки: фацетні стекла часто ставлять у вікна, з них роблять настінні мозаїки і навіть деякі меблі. Крім незрівнянної гри світла, фацетні стекла за рахунок своєї товщини та огранювання мають сильне оптичне спотворення, так що їх сміливо можна встановлювати у ванних, санвузлах, а також у міжкімнатних дверях. Великою популярністю останнім часом користуються фацетні дзеркальні панно на стелях – світло від люстр багаторазово відбивається від граней, створюючи казкову атмосферу.

information_items_1542

Фацетне скло – це відмінне рішення для тих, хто цінує в інтер’єрі справжню витонченість, кого заворожують мерехтливі переливи та відблиски на стінах. Особливо красиво виглядатиме таке скло в інтер’єрі з безліччю дрібних елементів декору – наприклад, виконаному в стилі ампір або бароко. Але за бажання можна вписати його і в мінімалістичний модерн або лофт.

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен