IMPERIAL. Від візуалізації до реалізації

Галерея выполненных проектов

Офісний будинок логістичного центру IMPERIAL.

Компанія-підрядник: City Glass

Архітектори: Юрій Савінов, Сергій Сарана

Загальна площа фасадних робіт: 1000 кв.м

Загальний обсяг світлопрозорих конструкцій структурного скління: 300 кв.м

Загальний об’єм вентильованого фасаду будівлі із застосуванням HPL панелей FENDERMAX: 300 кв.м

Загальний об’єм вентильованого фасаду будівлі із застосуванням кварцових панелей LAMINAM: 290 кв.м.

HPL_odessa_city_glass_imperial_7

Візуалізація фасаду

Зовнішній вигляд фасаду логістичного центру IMPERIAL було спроектовано архітекторами Юрієм Савіновим та Сергієм Сараною. За задумом архітекторів, фасад повинен був бути виконаний у склі з об’ємним декоративним елементом під структуру дерева, що видно на візуалізаціях.

Wood 01HPL_odessa_city_glass_imperial_10

night 02

HPL_odessa_city_glass_imperial_5

Фасад 02 Фасад 03 Фасад 05

Проектування та монтаж

Скління фасаду

Для реалізації цього об’єкта було використано 300 кв.м світлопрозорих конструкцій структурного скління. Цей вид скління дає можливість створювати велику дзеркальну поверхню на фасаді будівлі, не обтяжуючи його видимими кріпленнями та алюмінієвими профілями. На даному фасаді були використані склопакети із високоселективним загартованим склом Guardian SuperNeutral 51/28. Формула склопакета 8SN51/28esg/18/6esg. Розміри склопакетів 1500х3100 мм забезпечують максимальну оглядовість. Однак, незважаючи на зовнішню легкість і невагомість подібного фасаду, виникла потреба зміцнювати фундамент.

city_glass_imperial_montag_1 city_glass_imperial_montag_2 city_glass_imperial_montag_5

Скління та облицювання панелями Laminam шахти ліфта

Склопакети шахти ліфта розташовані в різних площинах відносно один одного, а також деякі розташовані під негативним кутом до поверхні землі. Цей аспект вимагав підвищеної міцності для всі конструкції. Тому шахта ліфта була додатково укріплена спеціально спроектованими колонами у вигляді ферм та оцинкованого профілю, з наступним облицюванням кварцовими панелями LAMINAM.

city_glass_imperial_montag_3city_glass_imperial_montag_13city_glass_imperial_montag_15

Вибір матеріалу для декоративного елемента на фасаді будівлі.

Підбір матеріалу для реалізації об’ємного декоративного елемента на фасаді будівлі зайняв багато часу. Було очевидно, що використання стандартних матеріалів, таких як керамограніт практично неможливо. Найбільш відповідним матеріалом виявилися HPL панелі австрійського виробника FUNDERMAX. Це термоміцний, шаруватий ламінат, із захистом поверхні від УФ вигоряння, досить легкий, не схильний до деформацій і практично не має коефіцієнта гнучкості. Цей матеріал доступний у вигляді панелей великих форматів. Практично всі перераховані вище характеристики були визначальними факторами при виборі матеріалу, так як сама фасадна конструкція являє собою сукупність панелей різних розмірів і форм, зведених між собою в різних площинах.

Створення підсистеми профілів та монтаж HPL панелей

Для монтажу панелей було спроектовано та зібрано спеціальну підсистему з оцинкованого профілю, яка крім надійності та міцності, забезпечувала точність зведення складних площин до 3 мм, так як між панелями за проектом було закладено світлодіодне підсвічування. Також дана конструкція забезпечувала стиковку панелей HPL з іншими елементами будівлі.

city_glass_imperial_montag_6 city_glass_imperial_montag_7 city_glass_imperial_montag_8 city_glass_imperial_montag_9 Через складність форм підрізування та припасування панелей здійснювалося прямо на будівельному майданчику. HPL панелі кріпилися на несучу конструкцію за спеціальною технологією монтажу на клейову систему SikaTack-Panel. Монтаж проводився за різних погодних умов, оскільки клейова система Sika має досить широкий температурний діапазон для монтажу.

Реалізація проекту

По закінченню монтажу фасад будівлі практично не відрізняється від отриманих на самому початку проектування візуалізацій.

HPL_odessa_city_glass_imperial_1 HPL_odessa_city_glass_imperial_2 HPL_odessa_city_glass_imperial_3 HPL_odessa_city_glass_imperial_4 HPL_odessa_city_glass_imperial_5 HPL_odessa_city_glass_imperial_6 HPL_odessa_city_glass_imperial_7 HPL_odessa_city_glass_imperial_8 HPL_odessa_city_glass_imperial_9 HPL_odessa_city_glass_imperial_10 HPL_odessa_city_glass_imperial_11 HPL_odessa_city_glass_imperial_12 HPL_odessa_city_glass_imperial_13 HPL_odessa_city_glass_imperial_14 HPL_odessa_city_glass_imperial_15

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен