Безрамне скління альтанки

Галерея выполненных проектов

Як вибрати оптимальний варіант безрамного скління альтанки?

Безперечна перевага альтанки на ділянці біля заміського будинку – максимум світла за умови надійного захисту від дощу, вітру та інших мінливостей клімату. У зв’язку з цим при проектуванні конструкції важливо приділити увагу не тільки міцному каркасу, але й продумати заздалегідь, як вона буде засклена.

Якщо вибирати скління без встановлення додаткових важких стаціонарних рам, найбільш вдалий вибір – системи розсувного та складного типу. Для альтанки достатньої площі підійдуть навісні конструкції, а от при склінні невеликого приміщення від них краще відмовитися, оскільки вони не впораються зі своїм завданням повною мірою і захаращуватимуть простір.

Оптимально сконструйована альтанка дозволяє забезпечувати вільну циркуляцію свіжого повітря, але при цьому захищає від дощу та пронизливого вітру. Вибір звичайних вікон, що дозволяють обертати стекла при необхідності недоцільний, тому що у відкритому стані вони займатимуть дуже багато місця.

Отже, з урахуванням усіх функціональних особливостей – максимальної відкритості у поєднанні з найкращою захищеністю, зазвичай перевага надається безрамним конструкціям з поворотно-складним механізмом, а також розсувним системам. Далі слід докладніше розглянути чинники, які слід враховувати під час упорядкування плану скління альтанки.

Технічні характеристики

Висота конструкції, max: 3000 мм
Ширина скляної стулки,max: 1000 мм
Скло: прозоре;
просвітлене;
тоноване в масі (сіре,
бронзова, синя, зелена);
матове;
декорований;
Товщина скла, мм: 6 мм;
8 мм;
10мм;
12мм.
Висота нижнього профілю, мм: 15 мм;
20 мм;
40 мм;
50 мм.
Колір профілю: будь-яка за шкалою RAL
Відкриття: зсередини та зовні

Надійність

Залежно від особливостей обраної конструкції окремі частини безрамного скління пересуваються по полозах завдяки роликам або роликовим кареткам. Цей механізм не потребує особливого обслуговування, достатньо лише періодично чистити його від забруднення. У закритому стані система виглядає як єдина скляна перегородка, що виглядає дуже ефектно, а за фактом складається з окремих блоків. Частини конструкції легко переміщаються по напрямних, дозволяючи регулювати потік свіжого повітря, що впускається.

Безпека

Основний критерій безпеки всієї конструкції – правильний вибір скляної складової. Для цієї мети використовується спеціальним чином загартоване скло завтовшки не менше 8 мм. При випадковому розбиванні, для якого знадобиться докласти чималих зусиль, воно не розлітається в різні боки, а лише покривається тріщинами, якими не можна порізатися.

Тепле або холодне скління

Вибір теплого чи холодного скління залежить від очікувань власника до функціональності приміщення. Якщо альтанкою не передбачається користуватися взимку, достатньо оснастити її легкими панелями з одним шаром скла без додаткового утеплення. Для цілорічного використання варто звернути увагу на системи зі зниженою теплопровідністю.

Проектування скління альтанки

Для початку потрібно вирішити, наскільки освітленою має бути альтанка, і які функції мають виконувати вікна. Оптимальний вибір – якщо вони відкриватимуться повністю, а ступінь відкриття можна регулювати на власний розсуд, слід врахувати, що у закритому вигляді скляна поверхня займає до 80% загальної площі приміщення. Крім функціональності вони повинні мати зручний механізм відкривання та закривання. Далі представлені найпопулярніші види пристроїв.

Складні перегородки

Конструкція даного типу є рядом незалежних панелей, встановлених на одній напрямній. У процесі відкривання вони складаються на кшталт книжки, притискаючись друг до друга плоскими сторонами. Герметичність у відкритому стані забезпечується за допомогою силіконових або алюмінієвих ущільнювачів, що дозволяє мінімізувати тепловтрату і протяги.

Альтернатива одинарним вікнам із загартованого скла – склопакети, які ще більше зменшують теплопровідність. Такий варіант підходить для альтанки з великою площею, де встановлюються панелі розміром 3*2 м і більше. Варто враховувати факт збільшення ваги готової конструкції, вона буде значно важчою простого скла.

Плюсом такої системи є можливість встановлення двох чи більше незалежних скляних перегородок. Панелі можуть переміщатися верхніми і нижніми напрямними, не маючи елементів з’єднання між собою. Ця особливість дозволяє відкривати вікна у різні боки, забезпечуючи максимальний доступ повітря, у складеному стані панелі займають мінімум місця. Конструкцію можна встановлювати на будь-яку основу: вона підійде для каркасу з дерева або металу, є можливість кріпити її прямо на бетонну основу, така альтанка сподобається тим, хто любить максимально заповнений світлом простір.

Елементи системи легко відкривати та закривати, для цього потрібно докласти мінімум зусиль. Це може бути як плюсом, так і мінусом, оскільки вікна може відчинити навіть дитина. Спеціально для цього випадку виробник пропонує оснастити їх додатковим механізмом захисту від юних зломщиків і тим самим захистити пальці від защемлення елементами конструкції.

Незалежні перегородки

Любителям нестандартного підходу до проектування та дизайну приміщення сподобається система незалежних перегородок. Особливість даної системи в тому, що на відміну від попереднього варіанту скляні вікна є рядом панелей, ніяк не з’єднаних між собою. Завдяки цьому можна забезпечити доступ повітря будь-якої інтенсивності – відкрити всі вікна або залишити частину з них закритими, запобігши протягу.

Конструкція відрізняється легкістю в установці та надалі використанні, як і складні перегородки вони можуть бути встановлені на будь-яку поверхню. Панелі легко відкривати та закривати, але їх можна забезпечити системою захисту від дітей, тому маленьких хуліганів можна без страху залишати грати у альтанці без нагляду дорослих.

На якій із систем зупинити свій вибір?

Вибір типу конструкції – особиста справа кожного, слід врахувати вимоги до функціоналу приміщення, частоту планованої експлуатації та переваги осіб, які користуватимуться альтанкою. Важливий чинник – вартість готової конструкції.

Для кращого повітрообміну підійдуть складні системи безрамного типу. Розсувні системи найпростіші в експлуатації, вони легкі та надійні. Як додаткова опція можна замовити тонування скла бронзою або графітом, це не тільки красиво, але й захистить відпочиваючих від прямих сонячних променів, при цьому не позбавляючи простору світла.

Компанія допоможе вам зробити оптимальний вибір з урахуванням вимог до зони відпочинку, проведе кваліфіковану консультацію та запропонує безліч готових рішень, щоб зробити вашу альтанку не лише функціональним, а й гарним місцем.

Название Безрамне скління альтанки
Конструкція відрізняється легкістю в установці та надалі використанні, як і складні перегородки вони можуть бути встановлені на будь-яку поверхню. Панелі легко відкривати та закривати, але їх можна забезпечити системою захисту від дітей, тому маленьких хуліганів можна без страху залишати грати у альтанці без нагляду дорослих. Безрамне скління альтанки
Артикул продукта 51515
Бренд City Glass
Цена от 180 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

  • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
  • Сб з 09.00 до 16.00
  • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен