Безрамне скління басейнів

Галерея выполненных проектов

Все більше власників приватних, заміських будинків прагнуть придбати басейни, плавати в яких однаково зручно і комфортно в будь-яку пору року.

Компанія City Glass пропонує ідеальне рішення найскладнішого, здавалося б, нерозв’язного завдання. Монтаж навколо басейну рухомої, скляної системи огорож, що відповідає всім нормам безпеки, дає змогу виконати всі вимоги.

Переваги безрамного скління басейну

Скляні панелі надійно захищають водну гладь від пилу та сторонніх предметів. Відсутність механічного сміття в басейні дозволяє суттєво скоротити навантаження на систему очищення води та збільшити експлуатаційний період дорогого обладнання.

Ви можете комфортно розташуватися біля самої кромки басейну і зовсім не хвилюватися, що будете оббризкані. Рухливе скління вбереже від крапель води, але при цьому абсолютно не завадить огляду. Цю можливість напевно оцінять батьки маленьких дітлахів, за якими потрібен постійний нагляд. Не менш корисною є ця функція для тих, хто прагне надійно розділити суху та вологу зону в СПА басейнах.

Ви зможете без перешкод використовувати басейн за своїм призначенням навіть у зимовий період. Тепловтрати через поверхню скла, що щільно прилягають один до одного, настільки незначні, що вам легко вдасться підтримувати комфортну температуру в приміщенні. Достатньо лише попередньо встановити систему опалення.

Ви є щасливим володарем одразу двох басейнів з різною глибиною та температурним режимом? Напевно, вам буде корисна функція поділу приміщення на 2 частини, адже часто виникає потреба забезпечити абсолютно різну температуру повітря навколо них. Компанія City Glass пропонує вашій увазі кілька варіантів скління: рухомі, розкладні, підвісні системи.

Хочете спостерігати за тим, що відбувається у дворі з самого центру басейну? Все, що потрібно, це прибрати скління. Лише кілька хвилин і погляду відкриється чудова картина.

Чому слід звертатися до компанії City Glass

Компанія City Glass застосовує лише сертифіковані, надійні комплектуючі. Завдяки цьому якість безрамного скління завжди залишається на висоті.

  • Будівлі відповідають усім вимогам, абсолютно безпечні для життєдіяльності людини та зручні в експлуатації.
  • Для скління використовуються панелі із 2 стекол по 4 мм кожне. Розміри скляного блоку розраховуються індивідуально у кожному конкретному випадку, щоб максимально правильно розподілити навантаження.
  • 2 шари гумових та магнітних ущільнювачів на торцях скла дозволяють отримати щільні, герметичні стики на яких не виникають містки холоду навіть при низько негативних температурах на вулиці.
  • Прогумовані, сталеві ролики легко ковзають по встановлених полозах і практично не створюють шумового ефекту. Вам не доведеться докладати зусиль, щоб відкрити або закрити систему скління.
  • Стандартний пакет комплектуючих складається з прозорого скла та рам кольору металік. Однак за бажанням замовників можливе тонування скла та фарбування металевих конструкцій порошковими барвниками. Це дозволить гармонійно вписати нову будову в існуючий екстер’єр прибудинкової території. З наявними кольорами ви можете ознайомитись у каталозі.
  • У нижній частині каркаса розташований жолоб для збирання конденсату зі скла. Ви ніколи не зіткнетеся з великою кількістю калюж на підлозі, вся зайва волога буде самопливом йти в каналізацію.
  • Щоб провітрити приміщення вам не потрібно встановлювати потужну систему примусової вентиляції, адже досить просто відкрити кілька панелей.
Название Безрамне скління басейнів
Скляні панелі надійно захищають водну гладь від пилу та сторонніх предметів. Відсутність механічного сміття в басейні дозволяє суттєво скоротити навантаження на систему очищення води та збільшити експлуатаційний період дорогого обладнання. Безрамне скління басейнів
Артикул продукта 3245
Бренд City Glass
Цена от 180 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

  • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
  • Сб з 09.00 до 16.00
  • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен