Безрамне фасадне скління

Галерея выполненных проектов

Сучасна архітектура представлена в основному бетоном та металом. Однак сьогодні велику популярність при зведенні конструкцій також здобуло і скло. Фасадне скління стало основним стимулом розвитку сучасної естетики об’єктів архітектури. Воно і зберігає людину від впливу негативних зовнішніх факторів і дозволяє досягти максимального зв’язку з ними.

Технічні характеристики

Висота конструкції, max: 3000 мм
Ширина скляної стулки, max: 1000 мм
Скло: прозоре;
просвітлене;
тоноване в масі (сіре,
бронзова, синя, зелена);
матове;
декорований;
Товщина скла, мм: 6 мм;
8 мм;
10мм;
12мм.
Висота нижнього профілю, мм: 15 мм;
20 мм;
40 мм;
50 мм.
Колір профілю: будь-яка за шкалою RAL
Відкриття: зсередини та зовні

В даний час фасадне скління має велику популярність при зведенні таких великих будівельних об’єктів, як:

  • торгові центри;
  • бізнес-центри;
  • споруди для занять спортом;
  • фінансові організації та банківські установи;
  • будівлі для соціальних організацій;
  • дачі, заміські будинки.

Фасадний алюміній, для якого характерні легкість, гнучкість та міцність, став головним рішенням багатьох непростих архітектурних та дизайнерських рішень. Різне за кольором фасадне скління стає своєрідною візитною карткою компанії, яка хоче привернути увагу майбутніх покупців та ділових партнерів, сформувати необхідну безпечну робочу атмосферу, створити певний затишок із природою. За рахунок розміщення на одній лінії зовнішнє безрамне скління схоже на єдину площину, виготовлену із загартованого скла завтовшки 8-10 мм.

На верхньому та нижньому склі є алюмінієві профілі з рухомими роликами, які можуть вільно рухатися напрямними. Розкрити та відкрити балкон чи терасу можна завжди не тільки повністю.

Безрамне скління дозволяє досягти повного збереження світлового отвору. Навіть відсутність з’єднувачів і вертикальних профілів не заважає лінії скління повністю повторити форму фасаду. Світло спокійно потраплятиме в приміщення, а фасадний простір буде надійно захищений від природних опадів. Складана система дозволяє суттєво зменшити рівень шуму у приміщенні.

Загартовані стекла в 5 разів краще справляються з будь-якими по силі поривами вітру, надійно витримають удари каміння. Потрапити на балкон при закритому склі майже неможливо.

Ще одна перевага безрамного скління – можливість його використання щороку довгий час. Для цього в системі використовуються тільки матеріали високої якості, які можуть прослужити довгі роки. До них відносяться порошкове фарбування, кріплення з нержавіючої сталі, елементи з еластичного та морозостійкого пластику, силіконові деталі.

Використання безрамного скління дозволяє забути про свист, вібрацію скла. Кожне скло можна буде легко відкрити всередину та помити.

Спільне використання чудових алюмінієвих профілів та суворих ліній скла дозволить акцентувати увагу на архітектурі споруди.

Название Безрамне фасадне скління
Безрамне скління дозволяє досягти повного збереження світлового отвору. Навіть відсутність з'єднувачів і вертикальних профілів не заважає лінії скління повністю повторити форму фасаду. Світло спокійно потраплятиме в приміщення, а фасадний простір буде надійно захищений від природних опадів. Безрамне фасадне скління
Артикул продукта 9575
Бренд City Glass
Цена от 180 у.е.
Рейтинг
Оценка - 1Оценка - 2Оценка - 3Оценка - 4Оценка - 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Є запитання? Залиште заявку
і ми вам зателефонуємо.

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Цільноскляні конструкції

Адреса

65007 Україна, Одеса, Високий провулок, 15

Головна Статті Про нас Проекти Послуги Контакти Карта сайту

Час работи

  • Пн-Пт з 09.00 до 18.00
  • Сб з 09.00 до 16.00
  • Нд — вихідний

Додаткові контакти

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Залиште заявку
и мы вам перетелефонуємо

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен