Алюмінієві двері

Галерея выполненных проектов

У сучасній будівельній індустрії все частіше перевага надається інноваційним технологіям, а також виробам, які мають унікальні властивості та високу міцність. Завдяки розробкам інженерів широку популярність придбати алюмінієві двері. Дане інтер’єрне рішення відмінно виглядатиме як в міській квартирі, так і в заміському будинку, офісі, магазині, на балконі, у веранді.
Чудові природні властивості роблять алюмінієві скляні двері відмінним вибором, що має широку сферу застосування. Такі вироби мають тривалий термін експлуатації, протягом якого зберігатиметься їхній привабливий зовнішній вигляд. Алюміній наділяє конструкцію масою корисних властивостей під час експлуатації.
Стеклянные двери

Алюмінієві двері в інтер’єрі

Можна бути впевненим у тому, що алюмінієві розсувні двері відмінно впишуться в будь-який інтер’єр. Вони відрізняються надійністю, довговічністю, здатні наголосити на сучасному стилі дизайну приміщення.
Алюмінієві двері мають в основі міцний профіль. Колірна гама є дуже широкою, що дозволяє легко підібрати оптимальне інтер’єрне рішення. Особливим попитом користуються розстібні вироби, виконані в класичному стилі.
Існує кілька видів алюмінієвих міжкімнатних дверей:

  • одностулкові;
  • двостулкові;
  • розсувні;
  • з верхньою навісною системою;
  • складаються гармошкою.

дверь стеклянная Одесса

Перші два різновиди зазвичай встановлюють у вітальню, на кухню. Розсувні алюмінієві міжкімнатні двері – відмінне рішення для офісів та громадських установ.

Алюмінієві міжкімнатні двері

Алюмінієві міжкімнатні двері мають ряд переваг над аналогами. По-перше, вони надають приміщенню сучасності та вишуканості. По-друге, за допомогою розсувних систем можна заощадити внутрішній простір, що особливо актуально у приміщеннях невеликої площі.
Якщо вивчити прайс на алюмінієві двері, то можна побачити, що вони мають оптимальне співвідношення ціни та якості. З їхньою допомогою можна буде заощадити внутрішній простір у приміщенні, надати йому сучасності, практичності та лаконічності.
Зовнішній вигляд алюмінієвих дверей – це ще одна їхня перевага. Вони з легкістю поєднуються з будь-яким дизайнерським стилем та оформленням інтер’єру. Незначна вага конструкції суттєво полегшує процес монтажу алюмінієвих дверей та виключає навантаження на петлі та дверний отвір. Термін експлуатації перевищує 50 років.

Есть вопросы? Оставьте заявку
и мы вам перезвоним.

Цельностеклянные конструкции

Адрес

65007 Украина, Одесса, Высокий переулок, 15

Главная Статьи О нас Проекты Услуги Контакты Карта сайта

Время работы

  • Пн-Пт с 09.00 до 18.00
  • Сб с 09.00 до 16.00
  • Вс — выходной

Дополнительные контакты

Спасибо, Ваша заявка отправлена

Оставьте заявку
и мы вам перезвоним

Ваше мнение
очень важно для нас

Оцените полезность сайта, помогите сделать его лучше.

Благодарим, Ваш отзыв успешно отправлен